Kręgle to sport dla każdego – niezależnie od wieku (wzrostu i wagi?). Stanowi świetną rozrywkę dla zawodowców i początkujących – nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań i można go uprawiać o każdej porze roku, w gronie znajomych i rodziny.

To dlatego ciągle przybywa mu zwolenników – ocenia się, że rocznie gra w kręgle już ponad 100 milionów osób w 100 krajach.

Czekają na Was wysokiej jakości tory bowlingowe. W cenę wynajmu torów wliczone jest także wypożyczenie specjalnego bowlingowego obuwia na czas gry, a także profesjonalny instruktaż.

Nasza kręgielnia to bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z całą rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich.

Nasza kręgielnia posiada nowoczesne, w pełni multimedialne tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać grę. Dodatkowo, w trakcie oczekiwania na tor do gry w kręgle można skorzystać ze stołu bilardowego.

Miła oraz profesjonalna obsługa zawsze z chęcią udzieli Państwu pomocy lub odpowie na wasze pytania.

organizujemy imprezy dla firm, spotkania integracyjne, promocyjne, a także przyjęcia okolicznościowe.  Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne życzenia klienta w zakresie uzgodnionego programu rozrywkowego i gastronomicznego.

Tory można rezerwować codziennie pod nr telefonu: 86 217 35 00